Leading Manufacturer of 8mm stainless steel triple glass patch connector, 20mm stainless steel triple glass patch connector, 25mm stainless steel triple glass patch connector, 9mm stainless steel triple glass patch connector and 10mm stainless steel triple glass patch connector from Rajkot.
₹ 52 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Adjustable |
| Joint Angle | 90 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Polished |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Usage | Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 170 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Adjustable |
| Joint Angle | 90 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Polished |
| Glass Thickness | 15 mm |
| Usage | Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Glass To Glass |
| Joint Angle | 135 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Polished |
| Glass Thickness | 19 mm |
| Usage | Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 56 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Wall To Glass |
| Joint Angle | 135 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Polished |
| Glass Thickness | 9mm |
| Usage | Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Glass To Glass |
| Joint Angle | 90 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Polished |
| Glass Thickness | 10 mm |
| Usage | Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
Sanjaybhai Ashokbhai Khunt (CEO)
Parmeshwar Industries
Plot No . 3, Survey No. 316, Balaji Aims, Kothariya Khokhadadal Road, B/H Sardar Gaushala, Near, Raghuvir Steel, Kothria
Rajkot - 360022, Gujarat, India