Manufacturer of a wide range of products which include 10mm ss304 glass l connetor, 12mm ss304 glass l connetor, 15mm ss304 glass l connetor and 14 mm ss304 glass l connetor.
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Wall To Glass |
| Joint Angle | 90 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Mirror |
| Glass Thickness | 10 mm |
| Usage | Partition |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 48 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Wall To Glass |
| Joint Angle | 180 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Mirror |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Usage | Partition, Railing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Glass To Glass |
| Joint Angle | 135 Degree |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS304 |
| Finish | Mirror |
| Glass Thickness | 15 mm |
| Usage | Railing, Partition |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 80 / Box Get Latest Price
Minimum order quantity: 100 Box
Sanjaybhai Ashokbhai Khunt (CEO)
Parmeshwar Industries
Plot No . 3, Survey No. 316, Balaji Aims, Kothariya Khokhadadal Road, B/H Sardar Gaushala, Near, Raghuvir Steel, Kothria
Rajkot - 360022, Gujarat, India